אודות

מי אנחנו?

המותג BT360 הוקם על ידי קבוצה של יזמים המאמינים בביטקוין ובעולם המטבעות הקריפטוגרפים. המטרה של מייסדי המותג היא לחבר בין העולם הפיננסי המסורתי לעולם המטבעות הדיגיטלים ולספק מענה רחב ככל הניתן לכל צורך של התנהלות כלכלית הן ברמת הפרט והן ברמת העסק. אצלנו תוכלו לרכוש כרטיס נטען בכסף רגיל (כסף פיאט) בתמורה למטבעות קריפטוגרפיים, גיפטקארד הטעון בביטקוין או לקבל הלוואה כנגד בטוחה של מטבע קריפטוגרפי. והכל בשקיפות מלאה ובשיתוף עם גופים פיננסים מוכרים כגון MasterCard ו-Bank of America.

אנו ב BT360 מאמינים שכל אדם ועסק בישראל זכאים לליווי פיננסי הולם, מקצועי ומותאם אישית. בין אם מדובר בהנפקה של 2000 כרטיסי מתנה לחג עבור תאגיד ובין אם בכרטיס נטען בודד לקניות אונליין, אנחנו עומדים לרשותכם בכל עת!

החזון שלנו

הגינות, שקיפות וזכות שווה לכל אזרח לקבל שירותים פיננסיים – אלה הם הקווים המנחים שלנו ב-BT360. אנו גאים להיות פורצי דרך בחיבור עולם הבנקאות המסורתי לעולם הקריפטו. גאים להיות חלק מהכוחות הפועלים לאימוץ ההולך ומתרחב של המטבעות הדיגיטליים.

אנו מאמינים שחלקו של הביטקוין במערכות פיננסיות ילך ויגדל והתנהלות פיננסית באמצעות המטבעות הקריפטוגרפיים תהיה דבר שבשגרה. פעילות ארוכת השנים שניהלנו מול המוסדות הפיננסים הגדולים בישראל ובעולם נשאה פרי ואפשרה לנו ב-2018 להקים את המותג BT360. החזון שלנו הוא לעצב מציאות בה לרשות כל אזרח בישראל יעמוד חופש בחירה בתחום הפיננסי. להתנהל עם ביטקוין או עם שקל? לרכוש כרטיס אשראי דולרי או לקבל איתריום לארנק דיגיטלי שברשותך? לקחת הלוואה דיגיטלית או כנגד בטוחה של מטבע קריפטוגרפי? החזון שלנו הוא להפוך דילמות מן הסוג הזה לדבר שבשגרה. 

 

השירותים שלנו

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים ופתרונות פיננסיים עבור חברי BT360. בין שירותינו העיקרים ניתן למצוא: 

1. קנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים 
לאחר רישום קצר לאתר BT360 תוכלו לקנות או למכור מטבעות קריפטו בצורה נוחה ובטוחה. השערים שלנו אטרקטיבים ואינם כוללים עלויות נוספות או-"אותיות קטנות" המתגלות רק בעת ביצוע העסקה. ניתן לרכוש ביטקוין, איתריום ומטבעות דיגיטליים נוספים גם בהגעה פיזית למשרדי החברה. במידת הצורך נספק לכם את כל המידע ההכרחי אודות דרכי האיחסון של המטבעות ונעזור לכם עם פתיחת הארנק הדיגיטלי. 

2. ניהול תיקי השקעות קריפטו 
רכשתם מטבעות דיגיטליים, דאגתם לאיחסון וכעת אין לכם מה לעשות בהם חוץ מלעקוב אחר תנודות השערים? אפשר גם אחרת
יועצי ההשקעות של BT360 יסייעו לכם בבחירת מסלול ההשקעה הנכון עבורכם - בהתאם לסכום אותו אתם מעוניינים להשקיע ולרמת הסיכון הנוחה לכם. גשו לקטגוריית "תיקי השקעות" והצטרפו לאלו שהכסף כבר עובד עבורם בתיק השקעות מקצועי ושקוף, עם דו"חות מפורטים ונגישות לתיק מכל מקום בכל עת מהמחשב או הנייד

3. הלוואה דיגיטלית בהתאמה אישית 
לקוחותינו נהנים מאפשרות לקבל הלוואה בקלות כנגד בטוחה של מטבעות קריפטוגרפיים
אנו בוחנים כל בקשה לגופה ודואגים להתאים את תנאי ההלוואה לצרכים וליכולות של לקוחותינו

4. כרטיסים נטענים 
הכרטיסים הנטענים שלנו מאפשרים למחזיקים בהם להינות מיתרונות של כרטיס חיוב ללא צורך בחשבון בנק
הכרטיס הנטען הוא כרטיס בו העסקאות מחויבות באופן מיידי בדיוק כמו בתשלום במזומן. מנגד, הוא לא מאפשר להיכנס ל-"מינוס": ביצוע העסקאות הוא על בסיס היתרה הקיימת בכרטיס.  
אנו מציעים ללקוחותינו כרטיס נטען בשלושה מטבעות שונים: שקל, דולר או יורו איתם ניתן לשלם במעל 70 מיליון בתי עסק בארץ ובעולם

5.  גיפט קארד  BitGift 
שירות נוסף שאנו מציעים באתר הוא כרטיסי מתנה המאפשרים רכישת ביטקוין בערך נקוב, החל מסכום של 100$ ועד 1050$  
הכרטיסים ניתנים למימוש בכל עת לאחר הרכישה

6. ביטקוין לעסקים 
חיבור בתי עסק לקבלת התשלומים בביטקוין אינו רק עוד שירות שאנו מספקים, אלא נדבך חשוב באסטרטגיה הכללית ובמימוש החזון שלנו.
אנו רואים בביטקוין מטבע ולא נכס ומאמינים שככל שיותר בתי עסק ידעו לקבל תשלום בביטקוין, התפיסה של ביטקוין כמטבע תהפוך לנפוצה יותר בקרב הציבור הרחב.

    

 

אנחנו במדיה

חרטנו על דגלינו את הנגשת הביטקוין והמטבעות הדיגיטליים לקהל הרחב: אנו מאמינים כי מידע הסברתי מקיף תורם לאימוץ ומקדם פתרון. 

כחלק מאמונה זו השקנו בנובמבר 2018 מגזין מודפס בשם "Crypto 360" המיועד כולו לתחום הקריפטו והמטבעות הדיגיטליים. 
הגיליון הראשון של המגזין הופץ לכ-50 אלף מנויי "גלובס". ארז פישלר, מנהל פרויקט BT360 והמוח היצירתי מאחוריו, היה אמון על הפרויקט.

לצפייה במגזין Crypto 360 | מהדורה ראשונה נובמבר 2018

לצפייה במגזין Crypto 360 | מהדורה שניה מרץ 2019 >  המהדורה השנייה זמינה גם בפרינט! לקבלת עותק דברו איתנו