שאלות-תשובות

מה זה BT360, אילו מטבעות דיגיטליים ניתן לרכוש דרך האתר ומה נדרש ממני על מנת לפתוח פה חשבון? התשובות לכל השאלות ממש בהמשך

ניתן לחפש מידע גם באמצעות שורת החיפוש

 

BT360 הוא שירות המחבר בין העולם הפיננסי המסורתי לעולם המטבעות הדיגיטליים ומספק ללקוחותיו מענה רחב למגוון צרכים כלכליים (פרטיים או עסקיים) באמצעות ארנק דיגיטלי וללא צורך בחשבון בנק.

הייחודיות של BT360 היא במגוון השירותים הרחב והמקיף שניתן לקבל מאתנו. הארנק הדיגיטלי מאפשר שירותים פיננסיים בסיסיים כמו העברה, הפקדה ומשיכה של כספים, ניהול תיקי השקעות, הזמנת כרטיסים נטענים ובקשת הלוואות. בנוסף ניתן למכור ולקנות מטבעות דיגיטליים בקלות דרך האתר.  מדובר בפלטפורמה ייחודית שמנגישה עבורך מעטפת ניהול פיננסי פשוטה ונוחה במטבע מסורתי או דיגיטלי.

בקלי קלות! ניתן להצטרף לשירות על ידי לחיצה על כפתור ההרשמה המופיע בתפריט העליון. ההצטרפות לשירות איננה מחייבת וחינמית לחלוטין.

במהלך הרישום הראשוני יש למלא פרטים בסיסיים בלבד כמו שם, טלפון וכתובת דואר אלקטרוני. בהמשך תוכל/י  לבחור אם למלא פרטים אישיים נוספים לצורך קבלת שירותים פיננסיים מתקדמים.

מדובר בטופס הכרת לקוח (Know Your Client) שמטרתו לאפשר לנו להכיר אותך ואת הצרכים שלך בצורה טובה ומקיפה יותר. זה גם יאפשר לנו לאשר את הבקשות שלך לשירותים פיננסיים מתקדמים בצורה מהירה ויעילה.

בארנק ניתן בקלות רבה להפקיד/למשוך/להמיר כסף ומטבעות דיגיטליים, להעביר כספים לחברים, לטעון כרטיסים ובעתיד הקרוב גם לשלם ישירות למגוון שירותים.

ניתן לרכוש כ 50 מטבעות דיגיטליים שונים ביניהם ביטקוין,  איתריום, ועוד מגוון רחב של מטבעות דיגיטליים. מידע נוסף ניתן למצוא בעמוד קניה/מכירת מטבעות דיגיטליים.

כל משתמש ב BT360 יכול לרכוש כמות בלתי מוגבלת של מטבעות, בהתאם לתנאי השימוש. לקוחות המעוניינים בקנייה משמעותית מוזמנים ליצור קשר על מנת לקבל ליווי אישי מטעמנו.

בוודאי! ניתן להגדיר מראש הוראת קבע ובכל חודש המטבעות הדיגיטליים יעברו ישירות לארנק הדיגיטלי שלך. למידע נוסף, צרו איתנו קשר.

אנו מקפידים על שירות יעיל ומהיר. מרגע אישור התשלום תוכלו לראות את המטבע בחשבון. בפועל זה קורה ממש באותו יום עסקים!

ניתן לשלם ולבצע כל רכישה במגוון דרכים: באמצעות הארנק הדיגיטלי שלנו, באמצעות ארנקים דיגיטליים פרטיים, העברות בנקאיות, כרטיס אשראי, PayPal וגם באמצעות מזומן או צ'קים בהגעה פיזית למשרדינו.

מלבד שירותי הארנק הדיגיטלי, ניתן לנהל דרך BT360 תיקי השקעות המורכבים ממטבעות דיגיטליים במגוון מסלולים, לקבל הלוואה המגובה במטבעות דיגיטליים, לרכוש כרטיסים נטענים וכרטיסי מתנה (גיפט קארד) טעונים בביטקוין.

בהחלט! כל מה שעליך לעשות הוא להיכנס לארנק הדיגיטלי ולבחור בפעולת משיכה למטבע הרצוי.

את הכסף ניתן למשוך באמצעות העברה לכרטיס הנטען שלנו, העברה לחשבון בנק או לקבלו במזומן בהגעה למשרדינו.

בהחלט! ניתן להעביר כסף בין חברי האתר בנוחות ובקלות על ידי הזנת מספר הארנק של החבר בטופס העברת כספים.

במידה ותרצו להעביר כסף לאדם שאינו חבר באתר-  הזינו את מספר הטלפון שלו בטופס העברת כספים.  האדם יקבל הודעת sms עם קישור לארנק חדש שייפתח עבורו עם יתרת הסכום אותו העברתם.

בעתיד הקרוב ניתן יהיה למצוא כספומטים המאפשרים משיכת כסף מהארנק הדיגיטלי בפריסה ארצית. בינתיים, ניתן למשוך את הכסף אצלנו במשרדים.

המידע הפרטי שלכם חשוב לנו ולכן אנו משקיעים את מירב המשאבים על מנת להגן עליו. המידע באתר מוגן בשיטות אבטחת מידע מתקדמות המתעדכנות באופן תדיר. לפרטים נוספים אנו קראו את מסמך מדיניות הפרטיות שלנו.

בהחלט! ניתן לשחזר את פרטי הכניסה בכל עת על ידי לחיצה על הכפתור "שכחתי סיסמא" בעמוד ההתחברות. אם אתם זוכרים את סיסמתכם אך מעוניינים להחליפה, בקרו בעמוד "הגדרות פרופיל" ובחרו בסיסמא חדשה.

במסך ההרשמה קיימת האופציה לרישום לקוחות עסקיים. לידיעתכם, ב BT360 ניתן לקבל ליווי עסקי צמוד מהמומחים שלנו. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר.

תחום המטבעות הדיגיטליים נמצא בצמיחה וכיום יותר ויותר חברות וגופים מאפשרים תשלום באמצעות ביטקוין. מדיניות התשלום משתנה מנותן שירות אחד לאחר ולכן אנו ממליצים לברר מול הגוף ממנו מעוניינים לבצע רכישה באופן אינדיבידואלי.

מטבעות דיגיטליים ניתן לרכוש בדולר. ניתן להמיר מטבעות לדולרים בקלות בארנק שלי!

בימים אלו אנו מפתחים מערכת תשלומים חדשנית שתאפשר תשלום ישיר לחברות וגופים שונים. בינתיים, ניתן לשלם לנותני שירות באמצעות העברה רגילה או באמצעות הכרטיס הנטען של BT360.

ניתן לפנות אלינו בכל נושא בטלפון 03-6852248 או ישירות במייל info@bt360.biz